سامانه مدیریت استاندارد با نام تجاری Standards Manager نرم افزاری تحت پلتفرم های مختلف و بانکهای اطلاعاتی حجیم ، قابلیت دسترسی به اطلاعات فنی ناشرین معتبر و مرجع استانداردهای بین المللی را با امکانات بسیار متنوع فراهم آورده است.
این نرم افزار توسط تیم مجرب برنامه نویسی موسسه طراحی و برنامه نویسی شده است. الگوی اولیه طراحی از نرم افزار Worldwide Standards Plus متعلق به شرکت IHS ایالات متحده بوده است که سعی شده با توجه به تغییر ساختار با امکاناتی بیشتر و منعطف تر با اعمال روشهای مهندسی نرم افزار طراحی شود. جمع آوری بازخوردهای نسخه های اولیه و نیاز سنجی کاربران و اعمال تغییرات و ایجاد امکانات جدید باعث شده است نسخه فعلی سامانه بسیار کاربرپسند تر و با امکانات همگون با نیازهای کاربران عرضه شود.
این سامانه قابلیت استفاده از استانداردها را به صورت یکپارچه و با مدیریت مجتمع فراهم ساخته است. ارتقا جهت پشتیبانی از استاندارد های جدید و به روز آوری مداوم بانکهای اطلاعاتی نقطه عطف این سامانه است که باعث ایجاد دسترسی به بیش از 1 میلیون استاندارد از 300 ناشر مختلف شده است.
موسسه کتابهای الکترونیک هرکولس آماده عقد قرارداد رسمی با پشتیبانی کامل و خدمات پس از فروش نامحدود با مراکز صنعتی و علمی کشور جهت تجهیز و راه اندازی سیستم مدیریت استاندارد جهت مدیریت و دسترسی به استانداردهای بین المللی می باشد.

نسخه آنلاین نسخه تحت وب نسخه تحت ویندوز
دسترسی 24 ساعته
روز آوری مداوم استانداردها
مناسب برای استفاده اشخاص
توضیحات بیشتر
مدیریت جامع و یکپارچه
امکانات پیشرفته مدیریتی
مناسب برای استفاده سازمانی
توضیحات بیشتر
سهولت نصب و راه اندازی
دسترسی سریع به استانداردها
مناسب برای استفاده اشخاص
توضیحات بیشتر
دانلود کاتالوگ نسخه آنلاین سیستم مدیریت استاندارد دانلود کاتالوگ نسخه تحت وب سیستم مدیریت استاندارد دانلود کاتالوگ نسخه ویندوز سیستم مدیریت استاندارد
نسخه آنلاین سیستم مدیریت استاندارد نسخه تحت وب سیستم مدیریت استاندارد دانلود نسخه دمو تحت ویندوز سیستم مدیریت استاندارد

نماد اعتماد الکترونیکی


مشتریان راهبردی

CopyRight 2008-2024© Hercules Ebooks Institute