ما از استانداردها جهت رسیدن به سطحی از ایمنی , كیفیت و سازگاری در محصولات و فرآیندهایی كه بر روی زندگی‌مان تأثیرگذار هستند استفاده می‌كنیم. بطور خلاصه , استانداردها زندگی ما را ایمن‌تر , ساده‌تر و بهتر می‌سازند. همچنین , استانداردها ابزاری حیاتی برای صنعت و تجارت هستند. آنها اغلب اساس و معیار معاملات بین خریداران و فروشندگان قرار می‌گیرند , از این‌ رو اثرات بسیار زیادی بر روی سازمانها و ملت‌ها و حتی اساس اقتصاد بازارهای جهان دارند.
اغلب استانداردها بوسیله كمیته‌ای از متخصصین یك فن در قالب انجمن , مؤسسه , جامعه , كمیسیون , و ... كه معمولاً‌ شامل اعضاء ‌صنعت , دولت و محققین بخش عمومی همچون اساتید دانشگاه می‌شوند تهیه و تدوین می‌گردند. در ایالات متحده , مؤسسه ملی استانداردهای آمریكا موسوم به ANSI به عنوان یك سازمان مادر مسئولیت سازماندهی , هماهنگی و ارائه دستورالعمل‌ها و خط ‌مشی‌ها به این انجمن‌ها را بر عهده‌ دارد.
موسسه هرکولس به عنوان بزرگترین عرضه کننده نرم افزار های مدیریت استاندارد صنعتی در کشور تمامی تلاش خود را در راستای ارائه به روز ترین استاندارد صنعتی نموده است که فرصتی مناسب برای صنایع و کارخانجات کشور است که با صرف هزینه و زمان بسیار ناچیز بتوانند به اطلاعات مورد نیاز خود دست یافته و محصولات و خدمات خود را بر اساس آن عرضه کنند.

نماد اعتماد الکترونیکی


مشتریان راهبردی

CopyRight 2008-2024© Hercules Ebooks Institute